Antika Taşımacılığı

Antika TaşımacılığıAntika Taşımacılığı ve hassas eşya aynı zamanda sanat eseri taşıma hizmetleri sunuyoruz..Marmara Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma San. Tic. Ltd. Şti. Olarak 1971 Yılından beri hizmet sunuyoruz. İstanbul merkezli olan firmamız Bütün Türkiye'ye hizmet sunmaktadır.Hassas taşımacılık, antika ve sanateseri taşımacılığı konusunda Türkiye geneli tercih edilen tek firmayız. Taşınacak ürünlerinizin hassasiyet derecesi ne olursa olsun biz her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sanat eserleri ve tablo taşımaclığı konusunda uzman çözümler sunuyoruz. 1971 yılından beri hizmet sunan firmamızın antik ve sanat eseri taşımacılığı konusunda bir çok tecrübesi bulunmaktadır. Hatta bizim işe ilk başladığımız yıllardaki normal ev eşyaları artık antika değerindeler.

Antika, hassas eşya, sanat eserleri, tablo taşıma hizmetleri

  • Antikalarınıza özel ambalaj ve sandıklama sistemi
  • Alanında uzman personellerle taşınması
  • Değerinde sigortalıyoruz.
  • Sanat eserlerinizi sandıklıyor ve sıfır hata ile taşıyoruz.
  • Tablo ve resim galerinizin toparlanması paketlenmesi hizmetini sunuyoruz.
  • Antika Taşımacılığı - hizmetimiz Türkiye'nin her yerine var. Sigortalı taşıma sistemimizle ürünlerinizi güvence altına alıyoruz. Antika, sanat eserleri ve hassas ürünlerinizin taşınması için önceden keşif yapıyoruz. Uzman personelimizin yaptığı keşif ve analiz sonucunda ürünlerinizin en iyi şekilde paketlenip - sandıklanıp taşınabilmesi için hazırlık yapmaktayız.

Marmara Nakliyat HAssas Taşımacılık

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimziden Faydalanın

Taşınma gününüzü tek telefonla rezerve edin. istediğiniz zaman bizi aryabilirsiniz. gsm + Whatsapp: 0532 710 71 66 ya da 444 5 571 çağrı merkezimizle iletişime geçebilrisiniz. İsterseniz İstanbul içi şehirler arasu ya da uluslar arası taşının. Profesyonel evden eve nakliyat hizmetini. uygun fiyatlarda Marmara Nakliyat güvencesi ile alabilirsiniz.