Marmara Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Marmara Nakliyat ev ofis taşıma ve depolama Ltd. Şti. Kurumsal web sayfasına hoş geldiniz. Evden eve nakliyat ve depolama konusunda uzman çözümler sunan firmamızın merkezi İstanbul’dadır.

Evden eve nakliyat sektörüne girişimiz ve hizmete başlama tarihimiz 1971 yılında olmuştur. Aile şirketi olan firmamız tamamı ile tavsiye sistemi üzerinden çalışmaktadır. Ücretsiz expertiz sistemimiz sayesinde her müşteriye özel hizmet sunmaktayız. Kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunan firmamız, müşterilerinin memnun kalmaması durumunda ödeme kabul etmiyor.

istanbul evden eve nakliyatEv taşırken biz ve standart ekiplerimizin görevleri nedir ve yaptıkları?

Her nakliyat işleminde çalışanların başında bir Ekip Şefi bulunmaktadır. Bunun görevi taşınma esnasında sizin işinizi takip etmek ve işi en iyi şekilde teslim etmektir.

Marangoz ve MobilyalarHer ekibimizde bir marangoz bulunmaktadır. Mobilyalarınızın türüne ve yoğunluğuna göre bu değişebilir. Taşınma süreci boyunca marangoz sökülmesi ve kurulması gereken bütün mobilya ve mobilya türlerinden sorumludur. Marangozların deneyimli ve sertifika sahibi olma zorunluluğu var.

Avize ve Beyaz Eşya Taşıma: Her evde kesinlikle bulunan beyaz eşya ve avizelerin söküm tekrar kurulum işlemini elektrikçi yapmaktadır. Elektrikçi avize ve beyaz eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi bilmektedirler.

Paketleme İşlemi: Paketleme; kırılacak eşya, ufak tefek, hassas küçük eşyalar, kitaplar… Eşyaların ambalaj kağıtları ya da hava baloncuklu pat patlar ile sarılarak karton kutulara yerleştirilme işlemidir. Bunu yaparken eşyaların hassasiyetine göre malzeme kullanıyoruz. Ayrıca tek seferlik malzemeler kullanarak temizlik kurallarına uyuyoruz.

Ambalaj ve Sarma: Kolilere sığmayacak bütün eşyaların darbelere karşı korunabilmesi için yapılan koruma kılıfları ya da koruma malzemeleri ile güvence altına alınmasına ambalajlama diyoruz. Burada işinde ustalık ve kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Kullandığımız malzemeler çok çeşitli olup eşyayı en iyi koruyacak niteliktedir.

Elbiseler İçin: Taşınırken amacımız sizi uğraştırmadan yeni evinize yerleşmeniz. Burada ütülü elbiselerin kırışmadan taşınması da çok önemlidir. Bunlar için mini asklı ebise taşıma kolilerimiz ve dolaplarımız kullanılmaktadır. Elbiselerinizin yoğunluğuna göre kullandığımız malzeme miktarı artar.

Bunlarla birlikte firmamızın Antika Taşıma ve Piyano Taşıma hizmetleri de var. Eşyalarınızı en iyi koşullar altında taşıyabilmemiz için tek yapmanız gereken bizi arayarak taşınmanız gerektiğini söylemeniz. Bununla birlikte eşyalarınızı görmemiz ya da detaylı bilgi vermeniz gereklidir.

UYARI: Firmamızın taklit ediliyor. Firmamızın ismi internet üzerinde izinsiz ve bizimle alakasız olarak bazı kişilerce kullanılmakta.  Kesinlikle 444 5 571 numaralı hattan başka hiç bir telefon bize ait değildir.

DMCA.com Koruma Durumu