Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyatEvden eve nakliyat firmaları arasında büyük bir geçmişe ve birikime sahip olan Marmara Nakliyat 1971 yılından beri hizmetinzidedir. Evden eve nakliyat hizmetine ilk başladığımız yıllardaki eşyalar bugünlerde neredeyse antika değeri almaya başladı. Yıllardır her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.TAvsiye sistemi ile çalışan firmamız müşteri geri dönüşüne çok önem vermektedir.

Sigortalı, kurumsal ve profesyonel hizmet

Müşterilerimizin bizlerden memnun kalarak geri dönüş yapmaları son derece önemlidir. Bu nedenle her zaman çağın getirdikleri ve gereksinimleri doğrultusunda kendimizi geliştirmekte ve çağımıza uygun aynı zamanda diğer firmalardan bizi ayıracak kalitede hizmet veriyoruz.

  • İşlerinde uzman en az beş yıl evden eve nakliyat sektöründe çalışmış sabit kadrolu personellere sahibiz.
  • Çalışanlarımızın tamamı ekip ruhuyla çalışan ve alanlarında uzmandırlar. Sertifikalı MArangoz, Elektirikçi ve tesisatçılarımız sayesinde bütün mobilya ve elektirikli eşyalarınızın kurulumu yapılmaktadır.
  • Ambalajlama sistemimiz darbeleri engelleyici özellikte olup aynı zamanda temizlik kurallarına da uygundur.
  • Kullandığımız ambalajlama malzemeleri size özeldir. Daha önce kullanılmış hiç bir ürünle eşya ambalajlama - paketleme yapmıyoruz.
  • Elbiselerin kırışmadan mini dolaplarla taşınması ve aynı zamanda askılı sistem ve tekstil taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız sorunsuz hizmet sunuyor.

nakliyat

Eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve onlar için en yisini yapıyoruz.

Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun onların en iyi koşullarda tşaınacağı sözünü veriyoruz. Türkiye'nin en eski nakliyat firması olan Marmara Nakliyat servislerinin tamamında memnuniyet garantisi veriyor.

1971 Yılından beri evden eve nakliyat hizmeti

Geçmişin birikimiyle güünümüz şartlarını harmanladık. Sadece taşınma öncesi ya da taşınma esnasındaki memnuniyetiniz değil bizim için en önemlisi taşınma sonrasında bizden ne kadar memnun kaldığınızdır. Müşetilerimizin bizden memnun kalıp bize geri dönüş yapmaları bütün ticari kaygılarımızdan önce gelir.

 

1971 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Hem firma olarak hem de çalışanlarımız olarak işimizi çok sevmekte çok önemsemekte ve elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.444 5 571Çağrı merkezimizden bize istediğiniz saatte ulaşabilir ve bizi eleştirebilir ya da önerilerde bulunabilrisiniz. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için son derece önemlidir.