Evden Eve Taşınırken Sık Sorulanlar

 • Evden Eve Taşınırken Sık Sorulanlar

  Benim yapmam gerekenler nelerdir? Taşınmadan önce sizin yapmanız gereken en önemli durumlardan birisi, Özellikle şehirler arası taşınıyorsanız. Seyehat halindeyken size lazım olacak belgelerinizi ayırmanız. Bununla bilikte anahtar veya onun gibi günlük lazım olacağını düşündüğünüz her şeyi bir yere ayırın.

  Eşyalarınız içerisinde taşınmasını düşünmediğiniz ya da istemediğiniz malzemeleriniz varsa onları bize önceden bildirin.

  Bunun dışında sizin taşınma esnasında yapacağınız hiç bir şey yok. Evinizi günlük kullanım şeklinde bırakarak evden çıkın. Uzman ekiplerimiz geldiği zaman evinizi çok pratik bir şekilde toparlayıp paketleyip taşınabilir hale getirecektir.

  Mobilyalarınız hakkında gelen sık sorular üzerine; marangozlarımız sertifika sahibi uzman kişilerden oluşur. Bu doğrultura mobilyalarınızın sökülüp tekrar kurulmasını hiç kafanıza takmayın.

  Aynı şekilde bezaz eşya ve avizelerinizin de kurulumu yapılarak çalışır vaziyette teslimatını yapıyoruz.

  Kullandığımız bütün ambalaj malzemeleri hijyen koşullarına uygundur. Defalarca kullanılmış malzeme kullanımı firmamız prensiplerine uygun değil ve yasaktır. Varil ya da baddaniye gibi içerisinde bakteri ve toz biriktiren hiç bir malzeme kullanmıyoruz. Hatta ne depolarımızda ne de araçlarımızda o tip malzemelerin bulunmasına izin vermiyoruz.

  Çalışanlarımızın tamamı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup, Sigortalı personeller olarak çalışmaktadır. Anlaşma yaptığımız gün size gelecek olan personel listesi size sunulur.

  Comments are closed.