Hakkımızda

Firmamız 1971 yılından bu yana İstanbul merkezli olmak üzere bütün Türkiye’de ev, ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyatın büyük bir sektör haline geldiği günümüzde, her sektörde olduğu gibi büyük bir rekabet yaşanmakta.

Müşteri kitlenizi genişletmek için hizmetin en iyisi olmak zorundasınız. Bunun bilincinde olarak elimizden gelen hizmetin en iyisini veriyoruz. Müşterilerimizin bizlerden memnun kalarak çevrelerine bizi tavsiye etmeleri bizim için son derece önemlidir.

Gelişen teknoloji ve çağın gereksinimleri doğrultusunda iyi bir taşıma ve ambalajlama için gerekli olan bütün malzeme ve profesyonel personel seçimini en iyileri arasından seçerek yapıyoruz.

Ambalajlama ve paketleme malzemelerimiz hijyenik ve darbelere karşı koruyucu niteliktedir. Malzemelerimizi seçerken kesinlikle en iyi ve dayanıklı olanları seçiyoruz.

Yılların vermiş olduğu birikimi çağımıza yansıtarak ve bütün gelişmeleri takip ederek firmamızı geliştirip, ihtiyaçlara karşılık verecek hale getiriyoruz.

Araçlarımızın tamamı her türlü doğa durumuna karşı içerisindeki eşyayı koruyacak niteliktedirler.

Özellikle uzun yola çıkarken araçların yeni model olması bizim için çok önemli.