İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

 • İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

  İstanbul Ev Taşıma Fiyatları konusunda sizden gelen sık sorular için bu konu hakkında sizlere yardımcı olabilecek bir yazı paylaşmak istedik. İstanbul içerisinde evinizi taşıtmak isteyip firma araştırması yaptığınız zaman çok farklı fiyatlar alabilirsiniz. Bu da doğal olarak kafanızda soru işaretleri oluşturabilir.

  Bütün hizmet sektörlerinde olduğu gibi ev taşıma sektöründe de hizmet kalitesi ile yapılacak olan hizmetin fiyatı biri birlerini etkiler. Belirli kalitede hizmet alabilmeniz için kesin ve değişmeyen net giderler varıdır. Bunları eksiltmeye veya küçültmeye gittiğimizi taktirde bu fiyata büyük ölçüde yansır. Fakat bu durumda size sunacağımız hizmetin kalitesi düşer. Firma olarak böyle bir durumu göze alamayız. Bizim için ticari kaygılar ya da çıkarlar değil, müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

  Fiyatlandırma politikamızı oluştururken kesinlikle hizmet kalitemizi aşağı çekmeden ve aynı zamanda müşterilerimizin karşılaştıkları taşınma masraflarını göz önünde bulundurarak hesaplamaktayız. Hiç bir firma müşteri kaybetmeyi göze alamaz. Fiyatlarımızı size sunarken amacımız bizden kaçmanız değil bizimle anlaşmanızdır. Ama ev taşırken asıl mesele işi almak değil işi doğru düzgün teslim edebilmektir. Bizim için o yüzden işinizi almak değil teslim etmek başta gelir.

   

  Comments are closed.