Evden Eve Nakliyat istanbul

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinin ilk başladığı ve sektör haline geldiği il İstanbul’dur. Ayrıca özellikle şehirler arası nakliyat kavramında İstanbul en çok göç alan ve göç veren iller arasındadır. Bununla birlikte İstanbul kendi içinde de sürekli nakliyat ihtiyacı olan bir ildir. Bu nedenle en iyi nakliyat firmaları kesinlikle İstanbul’dadır.

Marmara Nakliyat

1971 yılında kurulan firmamız İstanbul merkezlidir. İstanbul’un eski esnaflarından biri olan Marmara Nakliyat Aile şirketi olarak tanınmakta ve bir çok kişi tarafından bilinmektedir. Verdiğimiz hizmet ne olursa olsun, kesinlikle hizmetten sonraki memnuniyet ve geri dönüşü hesaplamaktayız. Bu bizim için en önemli durumdur. Müşteri kaybetmeyi göze alamayız.

Evden eve nakliyat firmaları İstanbul

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmalarının çok yoğun olarak çalıştığı bir ildir. Bu nedenle günümüzde neredeyse her sokak başında bir nakliyat kamyonu görebilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken bir durum var. Bu nakliyat kamyonu gerçekten bu işi yapan kurumsal bir firma mı, ya da hiç bir yetki belgesi olmadan ek iş olarak bu işi yapan biri mi? Bu çok önemli bir durumdur. Çünkü Türkiye geneli ev taşıma yetki belgesine sahip firma sahibi 176 iken sadece İstanbul için arama yaptığınızda İnternet ve yol kenarlarında 5000’den fazla firma bulabilirsiniz. Bu da büyük bölümün yetki olmadan çalıştığını gösterir.

Şunu belirtmekte fayda var: kesinlikle Türkiye’nin en iyi nakliyat firmaları İstanbul’dadır. Başka il plakalarını da taşısalar en iyi firmalar İstanbul merkezli olmadan çalışamazlar. İstanbul olmadan kendilerini de geliştiremezler.