Neden Marmara Nakliyat?

 • Neden Marmara Nakliyat?

  Neden Marmara Nakliyat?

  Bizi seçmeniz için bir çok geçerli sebebimiz bulunmaktadır. Bunların başında 1971 yılından bu yana kurumsal anlamda profesyonel hizmet sunan Türkiye’nin en köklü firması olmamız gelmektedir.

  Evden eve nakliyat sektörünün en önde gelen firması olarak sektörde köklü bir geçmişe sahibiz.

  En zor şartlara da bile her zaman sizi bulunduğunuz durumdan kurtarabilmek için yanınızdayız. Müşterilerimize sadece kolay zamanlarda değil sadık bir dost gibi her zaman ve her şartta hizmet sunmaktayız.

  Sunduğumuz hizmeti tamamen müşteriye özel ve müşteri memnuniyeti odaklı sunuyoruz. Bütün çalışanlarımız firmamız bünyesi altında sigortalı olarak yıllardır çalışan sabit kadrolardan oluşmaktadır.

    Taşınma tarihiniz ne zaman için olursa olsun, size hizmet edecek ekip bilgileri önceden verilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana tamamı ile tavsiye sistemi üzerine çalışmaktayız. Ambalajlama ve taşıma işlemleri yaparken verdiğimiz hizmet ve emeğin kesinlikle hatasız sonuçlanması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. 1971 yılından bu yana bitmeyen ve her zaman aynı saygı ve enerjiyle çalışan firmamız, yanınızda.

  Comments are closed.