Marmara Nakliyat İstanbul – Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

ofis taşımaOfis Taşımacılığı Konusunda Türkiye’nin Önde Gelen Firmasıyız Söz konusu ofis taşımacılığı ise kesinlikle Marmara Nakliyat’ a danışmak zorundasınız. Ofis taşımacılık sistemini geliştiren ve sektöre bu ismi kazandıran firma olduğumuzu belirtmek isteriz.Yaptığımız kurumsal taşımacılıklar siz ofis yöneticileri ve satın alma bölümleri için yol gösterici olsun. Ofis Taşıma sistemi kesinlikle ev taşımayla karıştırılmamalıdır. Ofis taşıma için gelcek olan ekip ve ekipmanların gerçekten işe uygun olmaları gereklidir. Hiç bir zaman kaybı yaşanmadan sıfır hatayla taşımacılık yapılmalıdır.

Firmamızın yakın zamanda yapmış olduğu hizmetler aşağıdaki gibidir. Yakın zamanda yaptığımız işler

  • Tekel (Gayrimenkul A.Ş.)
  • Türkiye Yazılı Eserler Müzesi
  • Yandex Arama Motoru.
  • Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube Müdürlüğü
  • Basın Yayın Genel Müdürlüğü
  • Enerji Bakanlığı
  • MArmara Ev OFis Taşıma Ltd. Şti. - Kurumsal Anlamda Profesyonel Hizmetler Ağı 7/24 K,esintisiz olarak sunulmaktadır. Yukarı da yazılı olan taşıma işleri on yılda bir anca olur. Peki neden bunların hepsinin taşımacılığını biz yaptık? Çünkü LTD. ŞTİ. olmadan bu kurumlarla anlaşma yapmanız imkansız. Yukarıdaki kurumlarla anlaşabilmeniz için kurumsal nakliyat olmak zorundasınız. Ofis taşımacılığı ev taşımacılığına benzemez. Ofiste ayrıntılar çok fazladır ve bir işte ayrıntı ne kadar çoksa profesyonelik ihtiyacı da o kadar artmaktadır. Ofisiniz taşınırken gerekirse gece sabahlara kadar çalışarak, işlerinizin taşınmadan dolayı aksamasını önlemek amaçlı elimizden geleni yapmaktayız..

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimziden Faydalanın

Taşınma gününüzü tek telefonla rezerve edin. istediğiniz zaman bizi aryabilirsiniz. gsm + Whatsapp: 0532 710 71 66 ya da 444 5 571 çağrı merkezimizle iletişime geçebilrisiniz. İsterseniz İstanbul içi şehirler arasu ya da uluslar arası taşının. Profesyonel ofis taşıma hizmetini. uygun fiyatlarda Marmara Nakliyat güvencesi ile alabilirsiniz.