Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat için bütün taşınmalarınızı üstlenmekte ve görevimizi büyük bir titizlikle yerine getirmekteyiz. Eşyalarınız şehirler arası taşınırken siz yolculuğunuzun tadını çıkarın. Çünkü eşyalarınız güvenilir ellerde.

Firmamız şehirler arası taşımacılığı İstanbul evden eve nakliyat merkezli olarak yapmaktadır. Eşyalarınızı sadece İstanbul’dan başka ile ya da başka bir ilden İstanbul’ a taşımacılık olarak üstlenmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık için gönderilen eşyalarınızın teslimatı en uzak noktalar için de en fazla 24 saattir.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz içerisinde eşyalarınızın evinizden alındığı gibi teslim edilme garantisi vardır. Araçlarımız size özel olarak yola çıkar. Zaman ve tarih çok önemlidir. Türkiye’nin en uzak noktasına bile firmamız 24 saat içinde varmakta ve eşyalarınızın kurulumunu yeni evinize yapmaktadır.

İller arası taşımalarda eşyalarınızın güvenliği için ambalajlama sistemimiz iki katı daha güçlü yapılmaktadır. Araçlarımızın kasis ve çukurlara karşı yumuşatma sistemi ve kasalarının içerisindeki sunta kaplama sistemi sayesinde eşyaların hasar alması engelleniyor. Eşyaların alınma gününden teslimatının tamamlanmasına kadar olan bütün süreci sizin adınıza takip eden ekip şefimiz her an yanınızda olmakta, yol ve taşıma süreci boyunca istediğinizi sorabilmektesiniz. Geniş kapsamlı sigortalama sistemimiz sayesinde eşyaları taşırken ya da araçların devrilmesi gibi durumlarda bütün hasarı hemen karşılıyoruz.