Sigortalı Evden Eve Nakliyat

 • Sigortalı Evden Eve Nakliyat

  Sigortalı Evden Eve Nakliyat

  Sigortalı Evden Eve Nakliyat

  Sigortalı evden eve nakliyat aslında taşınan ya da taşınmak isteyen herkesin kafasında soru işareti oluşturan br durumdur. Nakliyat firması olarak taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara ya da darbelere karşı sigortalama yapıyoruz.

  Taşınmalarda firmanın kurumsallığı ve çalışanların profesyonelliği aslında en büyük sigortadır. Bir evden eve nakliyat işlemi firma ve çalışanlarının isteği ve emeği ile kesinlikle mükemmel bir şekilde sonuçlanır. Ev taşırken amacımız bizimle çalışan insanların evlerini sorunsuz bir şekilde taşınması ve yeni evlerine yerleşmesidir. Bizim işimiz bittiği zaman onlarında evlerine yerleşip düzenlerini kurmuş olmaları ikinci bir işe ya da işçiliğe ihtiyaç durmamaları gerekir.

  sigortalı evden eve nakliyatBu doğrultuda hareket ettiğimizde ve düşündüğümüzde; şu sonuç ortaya çıkıyor eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz fakat eşyalarınızı taşırken önemli olan sigortaya ihtiyaç duyacak durumları oluşturmamak. Yani biz evinizi taşıdığımızda öyle bir emek ve işçilik hizmeti vermeliyiz ki en küçük hasar bile oluşmamalı.

  Bazı durumlarda eşyaların hasar alması olabilir. Sonuçta insan gücü ile yapılan bir iş. Çalışanların bir hatası ya da fiziksel yorgunluğundan kaynaklı bir hasar açılabilir. Bu durumlara karşı eşyalarınız sigortalıdır. Ayrıca taşınma esnasında oluşabilecek bütün hasarlardan da firmamız sorumludur.

  Bununla birlikte özellikle şehirler arası taşımacılıkta araçların kaza geçirmesi durumunda. Eşyalarınızın tamamının karşılanabilmesi için sigortalama yapmaktayız. Şehirler arası nakliyat sırasında kaza geçirme riski bütün araçlar gibi nakliyat araçlarında da vardır. Bu da en korktuğumuz durumdur. Bundan dolayı şehirler arası nakliyat yaparken en az iki farklı sigorta şirketine sigorta yaptırıyoruz.

  Comments are closed.