Üsküdar Evden Eve Nakliyat firma yöneticilerimiz uzun zaman Üsküdar da yaşamış ve buraya hizmet sunmuşlardır. Bu nedenle halen bozulmayan ve bir gelenek haline gelen Üsküdar a özel taşıma ve indirimli fiyatlar kampanyaları her zaman olduğu gibi devam ediyor.

Değerli müşterilerimiz şunu unutmayalım ki herkes evden eve nakliyat hizmeti sunduğunu iddia edebilir fakat herkes profesyonel hizmet sunamaz. Bu yüzden eğer eşyalarınıza değer veriyorsanız bilinen iyi bir firmayla taşınmak zorundasınız.sizlere ev taşımacılığı konusunda her zaman profesyonel hizmet sunmaya hazırdır.

Yandaki resimde görmüş olduğunuz ambalaj sistemimiz günlük çalışmalarımızdan örnektir. Eşyalarınızın değeri ne olursa olsun biz taşımaya geldiğimiz zaman gözümüzde değerleri çok yüksektir. Ona göre bütün işçiliğimiz ve kullandığımız malzemelerle araçlarımız sektörde en iyisidir.

Anahtar teslimi şeklinde sorunsuz problemsiz taşınmanın keyfini çıkarın.

Yaptığımız geniş sigortadan faydalanarak en küçük hasarınızı bile karşılayacak şekilde organize oluyoruz.

Her ekibimizde sertifikalı bir marangozumuz bulunmakta bütün mobilyalarınızı demonte hale getirerek gittiği yerde sizin istediğiniz yerlere tekrar kurmaktadır.

Beyaz eşyalarınız ve avizelerinizin bağlantıları yapılarak çalışır vaziyette teslim edilir.

Mutfak gereçleriniz, kırılacak eşyalarınız ve evinizde bulunan bütün ufak tefekleriniz hijyenik koşullar altında kolilenerek üzerlerine içinde ne olduğu ve nereden alındığı notu düşülür.

Elbiseleriniz mini portatif gardıroplarla kırışmayacak şekilde taşınır.

Her ekibimizde bir ekip şefi bulunmaktadır. Taşınma işlemi boyunca ekip şefimiz işiniz ve taşınmanızla ilgilenmektedir.

Araçlarımız çelik kapalı kasalı olup içleri sunta ile kaplıdır. Her mevsimde kar ya da yağmurda eşyalarınız araçlarımız içerisinde sorunsuz bir şekilde muhafaza edilir.

Marmara nakliyat ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir