Evden Eve Nakliyat – Marmara Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Marmara Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda büyük bir birikim ve geçmişe sahibiz. Firmamız sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman iyi yönde gelişimlere kendini açık tutmaktadır. Kurusuz bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, taşıma ve depolama yetki belgelerine de sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın keşfini önceden yapabiliyor ve ona göre ön hazırlık yapabiliyoruz. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz bie şekilde sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem de ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz hizmeti önemli.

Eşya taşımacılığında en önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunması gereklidir. Bu durumda iyi bir ambalajlama yapılmalıdır. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Hassas ve antika ambalajı konudularında Türkiye geneli tercih edilen bir firmayız.

Marangoz son derece önemlidir. Mobilyaların söküm kurulumu için yönlendirdiğimiz marangozlarımız sertifika sahibidir. Mobilyalarınızın türüne ve markasına göre özel marangozlar yönelndiriyoruz.

Küçük eşya ve kırılacak eşyaların toparlanması bizim tarafımızdan hijyenik koşullar altında yapılmaktadır. Kullandığımız ürünler size özel ve tek seferliktir.

Profesyonel Hizmet

Evden eve nakliyat hizmeti son derece hassas bir iştir. Bu nedenle profesyonellik gerektirir. Bu nedenle işimizi kurumsallık ve profesyonellikle harmanlyarak sunuyoruz. Çalışanlarımızın tamamını büyük bir incelik ve titizlikle seçiyoruz. İşlerinde uzman olmak zorundalar. Çalışanlarla birlikte kullandığımız araç gereç ve diğer bütün ürünlerin de profesyonel seçimi büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Sertifikalı Marangozlar

Darbe engelleyici ambalajlama

Hijyenik paketmele ve ambalajlama

Avize ve beyaz eşya montajı

Elbiselerin kırışmadan taşınması

Sıradan bir ev taşıma işlemi için yukardaki hizmetler olmalı. Fakat günümüzde bunlar tek başına yeterli değil. İyi bir nakliyat hizmeti için eşyaların önceden görülmesi ve hazırlık yapılması gerekmektedir.

Firma olarak müşterilerimize özel hizmet sunuyoruz. Her müşterinin istekleri farklı olabilir. Her evin eşyaları da bir birinden farklıdır. Bu nedenle bütün eşyaları aynı düzdende taşıyamazsınız.

İstanbul Sigortalı Depolama

50 Yıldan fazla bir süredir ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı taşırken sorunsuz bir şekilde taşınıp yeni evinizde yerleşmenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken amacımız evinize tek seferde yerleşebilmeniz ve bizden sonra herhangi bir ustalığıa ihtiyaç duymamanızdır. Eşyaların taşınması yeterli değil, aynı zamanda düzenli bir şekilde yerleştirilmesi de önemlidir.

Sıradan bir nakliyat hizmetini her zaman alabilirsiniz. Fakat size özel nakliyat hizmetini her zaman alamazsınız. Sıradan bir naklyiat firması profesyonel bir hizmet sunamaz. Eşyalarınızı en iyi koşullarda ve profesyonel olarak taşıyacağımızın sözünü veriyoruz.

50 yıldır günde ortalama iki ev taşımaktayız. Neredeyse her ortamda her koşulda ev taşımak zorunda kaldık. İşe başladığımız ilk yıllardaki eşyalar günümüzde antika değeri aldı. Fakat halen gözü kapalı olarak ev taşımaya gitmiyoruz. Tecrübelerimiz bize şunu çok iyi öğretti: her ev özeldir ve her evin taşınması için ayrı özel hizmet verilmelidir. Evden eve nakliyat konusunda Türkiye geneli olarak en iyisiyiz. Bunu işimize verdiğimiz önemden kazanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir